Fason Parfüm Üretim

Akademik bilgi ve tecrübeye sahip , gündemdeki parfüm gelişmeleri takip eden uzman Biyokimyagerlerden oluşan personel ile müşterilerden gelen talepler en iyi şekilde değerlendirilir, istenilene yönelik ürünlerin ön çalışması yapılarak farklı alternatifler müşteriye sunulmaktadır.

Aşağıda bulunan şişe modellerimizden seçmiş olduğunuz şişeler üzerinde renklendirme işlemi ve serigrafi işlemleri arzu ettiğiniz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Dünyaca ünlü parfüm şişe modellerinin %75 bünyemizde mevcuttur. Arzu ettiğiniz takdirde sadece size özel şişe tasarımı yapabilmekteyiz.

Parfüm Üretim Süreci ;

İstenilen ürünlerin ,etkinlik,ambalaj,ve sunum miktar hakkında firmamızın bilgilendirilmesi ,
Talepleriniz doğrultusunda numune üretimi yapılması ve ambalaj numunelerin hazırlanması ,
Numune ürün ve ambalajların karşılıklı değerlendirilmesi ve karar verilmesi,
Ürünün fiyat ve miktarın belirlenmesi ,
Karşılıklı şekilde fason üretim sözleşmesinin yapılması

* Marka tescil ve barkod başvuruları yok ise bu konuda ürün sahibi desteklenmesi,

* Sağlık Bakanlığında firma kaydı yoksa bu konuda ürün sahibi desteklenmesi ,

Parfüm Tasarım

Kaliteli bir ürün üretmek kadar, onu etkileyici bir ambalajda sunmakta çok önemlidir. Konusunda uzman genç, dinamik grafikerler aracılıgı ile parfüm şişesi tasarımı ve serigraf baskı; parfüm kutusu tasarımı ve baskı konularında hizmet vermekteyiz.

Promosyon Parfüm

Promosyon, markanızı, logonuzu, size dair dilediğiniz bilgileri üzerinde taşıyan ürünlerin, müşterilerinize ve potansiyel müşterilere armağan niteliğinde ulaşarak yayılan, sizi/firmanızı tanıtmanın ve hatırlatmanın en güzel biçimidir. Promosyon dendiğinde ilk akla gelen, hediyelik eşyalar olsa da, promosyon sadece hediyelik eşya değil, firmanızı hayatın her alanına taşıyan bir tanıtım aracıdır. Promosyon, hayatın her alanına uygun ürünleri barındırır. Dolayısıyla sadece üretici veya tanıtıcıya değil, son kullanıcıya da yarar sağlar.

Promosyon ürünlerini kullanmak için en doğru zaman nedir ?
Yılın her ayı, haftanın her günü ve günün her saati promosyon için doğru zamandır. Doğru ürün kullanıldığında, müşteriniz ve potansiyel müşterileriniz, günün her anını sizinle/firmanızla ve ürününüzle geçirebilir.

Promosyon ürünleri

•    Markanızın tanınmasını ve her zaman göz önünde olmasını sağlar,
•    Markanızın akılda kalmasına yardımcı olur,
•    Müşterinizin her an hayatında olmanızı sağlar,
•    Müşteriyle kopmaz bir bağ kurmanıza yardımcı olur,
•    Markanızı dünyaya tanıtır,
•    Logonuzu evrenselleştirir,

Parfüm Şişelerimiz için tıklayınız