Üretiminde bulunduğumuz tüm ürünler elle birebir temas halinde ve genellikle insan vücudunda kullanıldığından dolayı, tüm formasyonlarımız dünya sağlık örgütü, Türkiye Sağlık Bakanlığının ön gördüğü doğal kimyasallar kullanılmaktadır. Satış portföyümüzdeki tüm solüsyonlar uluslararası akreditasyonu olan Laboratuvarlar tarafından her 6 ayda bir dermatolojik test, mikrobiyolojik test, stabilite testi yapılmaktadır. Tüm ürünlerimizin sağlık sertifikaları, MSDS, TDS leri mevcuttur.

Ürün yelpazemizde yeni doğan bebek, 3-12 ay bebek, 1-3 yaş arası bebek, 3- ve üzeri çocuk, genel kullanım, makyaj temizleme, genital bölge temizleme, anti bakteriyel temizleme, biberon ve oyuncak temizleme, deodorant etkili, sinek kovucu, cam lcd ve avize temizleyici, oje sökücü, torpido parlatıcı, ayakkabı parlatıcı, araba parlatıcı, döşeme temizleyici, dudak kalınlaştırıcı, nemlendirici etkili, ağrı kesici etkili, tuvalet kağıdı, hasta temizleme, kuru şampuan, kedi köpek pati temizleme, kedi köpek kuru şampuan, kedi köpek kulak içi temizleme, kedi köpek göz çapağı temizleme vb. solüsyonları gibi onlarca üründen oluşan ürün gamına sahibiz.

Esans

 Islak mendil anlık temizlik ihtiyacımız gerçekleştirdiğimiz bir ürün olup ardında kalan kokusuyla da yine tercih değişmesine neden olabilecek bir kozmetik son üründür. Bu nedenle kötü kokuları kapatıcı ve ferahlatıcı etki gösteren tipleri tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir